بهترین راه برای تجربه ویندوز 10 در رایانه شخصی جدید است

همانطور که ویندوز تکامل یافته است ، رایانه های شخصی و رایانه ای - هم اکنون حتی قدرتمندتر و خلاقانه تر هستند.رایانه های شخصی جدید ویندوز 10 جوهر دیجیتال ، تشخیص چهره ، صدا ، بازی و موارد دیگر را ارائه می دهند.

امنیت استاندارد است

به روزرسانی های مداوم امنیتی شما را در برابر جدیدترین تهدیدات محافظت می کند.4 می توانید از Windows Defender برای شناسایی حملات باج افزار استفاده کنید و با اشتراک Office 365 ،1 فایل های خود را با یک کلیک بازیابی کنید.5

 

قدرت کسب و کار را به رایانه شخصی خود اضافه کنید

ویندوز 10 پرو برای تجارت ساخته شده است ، بنابراین شما یکباره هویت ، امنیت و بهره وری کسب می کنید.

سرعت ، امنیت ، دوام و طراحی عالی - شما می توانید تمام آن را داشته باشید

در هنگام خرید یک کامپیوتر جدید چیزهای زیادی باید در نظر بگیرید.انواع مختلفی از گزینه های عالی وجود دارد.لحظه ای به کشف چیزهای جدید بپردازید ، بنابراین با اطمینان می توانید انتخابی را برای شما مناسب انجام دهید.

فروشگاه تمام دستگاه ها به من کمک کن

این نسخه کامل ویندوز 10 است. توصیه می کنیم قبل از نصب از فایلهای خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.به روز رسانی ها به طور خودکار در طول دوره پشتیبانی فعال می شوند.موارد اضافی برای ذخیره سازی و / یا سخت افزار برای بروزرسانی ها و با گذشت زمان اعمال می شود.برنامه ها و ویژگی ها ممکن است در بازار متفاوت باشد.Windows Media Center پشتیبانی نمی شود.برای بررسی سازگاری ، دوره پشتیبانی و سایر اطلاعات مهم ، به وب سایت سازنده دستگاه خود وwindows.com/windows10 Specs.

* Cortana موجود در بازارهای منتخب.تجربه ممکن است در منطقه و دستگاه متفاوت باشد.
[1] اشتراک Office 365 به طور جداگانه فروخته می شود.
[2] کاربران باید تلفن همراه خود را در تنظیمات رایانه شخصی یا از طریق برنامه تلفن شما از فروشگاه مایکروسافت به رایانه شخصی خود وصل کنند.کاربران یک برنامه از مایکروسافت دریافت می کنند که باید آن را در تلفن همراه خود بارگیری کرده و از پیام های تنظیمات پیروی کنند.به Android 7.0+ نیاز دارد.
[3] رایانه لوحی یا رایانه لوحی با توان لازم است.لوازم جانبی قلم ممکن است جداگانه فروخته شود.اشتراک Office 365 لازم است و جداگانه فروخته می شود.
[4] برای مدت زمان پشتیبانی دستگاه.هزینه دسترسی به اینترنت ممکن است اعمال شود.
[5] پرونده ها قبل از وقوع حمله به وضعیتی که در آن بودند بازگردانده می شوند.بازیابی فایل ها به اشتراک Office 365 احتیاج دارد.نسخه های پرونده در گذشته تا 30 روز ایجاد شده اند
[6] BitLocker به ماژول Platform Trusted (TPM) 1.2 ، TPM 2.0 یا درایو فلش USB احتیاج دارد.Client Hyper-V به یک سیستم 64 بیتی با قابلیت ترجمه آدرس سطح دوم (SLAT) و 2 گیگابایت رم اضافی نیاز دارد.
[7] بر اساس میانگین زمان دستگاههای انتخابی؛عمر باتری با توجه به تنظیمات ، کاربرد و سایر عوامل بسیار متفاوت است.
[8] بر اساس مقایسه میانگین زمان بین تایپ کردن رمز عبور و تشخیص چهره یا اثر انگشت به منظور تأیید اعتبار با موفقیت.به سخت افزار تخصصی ، از جمله خواننده اثر انگشت ، سنسور IR روشن شده یا سایر حسگرهای بیومتریک و دستگاههای توانمند نیاز دارد.